خانه اخبار

تست اسپری نمک اسید استیک مسی (Accelerated Acetate)

گواهی
کیفیت خوب آزمایشگاه محیط زیست Benchtop برای فروش
کیفیت خوب آزمایشگاه محیط زیست Benchtop برای فروش
نظرات مشتریان
با تشکر فراوان از خدمات حرفه ای تیم Q1-Test ما خوشحالیم که اتاق آزمایش دما را داشته باشیم و تا به امروز هم کار خوبی می کنیم.

—— تونی کروز

محفظه آزمون اسپری نمک بر اساس راهنمای شما هفته گذشته نصب شده است، در حال حاضر به خوبی کار می کند، از شما سپاسگزارم. ما آن را به دوستانمان توصیه خواهیم کرد.

—— رابرت آنتونیو

QTH-1000C آزمایشگاه دمای 1000L ما بعد از نصب و تنظیم توسط آزمایش سرویس Q1 آزمایش خوبی کار می کند. کارکنان ما می توانند آن را به صورت روان اجرا کنند. با تشکر

—— خوان اسمیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار

تست اسپری نمک اسید استیک مسی (Accelerated Acetate)

تست اسپری نمک اسید استیک مسی (Accelerated Acetate)

آزمون CASS چیست؟

آزمون اسپری نمک اسید استیک مایع (CASS) که اغلب به عنوان تست Fogging نمک شناخته می شود، برای شبیه سازی و ارزیابی عملکرد خورنده پوشش های مس تزئینی / نیکل / کروم یا نیکل / کروم بر روی فولاد، روی یا آلومینیوم آلومینیوم و پلاستیک برای خدمات شدید طراحی شده است.

این آزمون برای تعیین مقاومت در برابر خوردگی آلومینیوم استفاده می شود. این آزمایش همچنین برای تعیین مقاومت خوردگی کروم پوشش در فولاد و روی پوسته های سرامیکی استفاده می شود. در ابتدا برای تست پوشش تزئینی ناشی از نیکل، مس یا کروم که بر روی سطح فلز گذاشته شد، مورد استفاده قرار گرفت.

این آزمون به سازمانها اجازه داده است تا فرایندهای جدید و عالی الکتریکی تولید کنند. استفاده از تست شامل مواردی از قبیل تحقیق و توسعه (R & D)، فرآیندهای کنترل تولید، پذیرش مشخصات و ارزیابی خدمات شبیه سازی شده است.

میخانه زمان : 2018-01-02 10:59:08 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
DongGuan Q1-Test Equipment Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Andy DAI

تلفن: +86-13450058229

فکس: 86-769-2278-4276

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)